Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Uwaga! Obsługa bezpośrednia w biurze POIIB zawieszona do odwołania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i elektronicznego.

Polska Izba Inżynierów Budownictwa zwraca się z prośbą do Członków Izby o udzielenie odpowiedzi w ankiecie w sprawie zainteresowania zakupem podpisu kwalifikowanego, po uzyskaniu przez PIIB preferencyjnych warunków dla swoich Członków. Udział w ankiecie nie zobowiązuje do zakupu.

 

Link do ankiety: https://portal.piib.org.pl/ankieta

UWAGA!!! Zawieszona obsługa bezpośrednia do odwołania

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem obsługa bezpośrednia w biurze Pomorskiej OIIB jest zawieszona do odwołania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i elektronicznego:

 

https://pom.piib.org.pl/kontakt.html

 

 W najnowszym numerze Pomorskiego Inżyniera (1/2021)...

Zapraszamy na szkolenie organizowane dla Członków Izby.

Szkolenie odbędzie się GDAŃSKU 27.09.2019 roku od godz. 12.00 do 16.00  w siedzibie Pomorskiej Izby w sali konferencyjnej przy al. Rzeczypospolitej 4/155.

Szkolenie poprowadzi Pani Ewa Kozłowska- specjalista w zakresie inżynierii mechaniczno-medycznej oraz doświadczony pracownik dydaktyczny Politechniki Gdańskiej .

Program szkolenia obejmuje szerokie spectrum cerytfikacji wyrobów budowlanych.Szczegółowo zostaną omówione zasady wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych , oraz procesy kontroli i badania próbek wyrobów,

Aby zarejestrować się na szkolenie należy przesłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

podając  swoje dane (imię, nazwisko oraz numer członkowski).