Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Regulamin

Nasza siedziba

15 maja 2017 r. odbyła się IV edycja akcji krwiodawstwa „Dajmy coś od siebie oddając krew” organizowana przez Pomorską OIIB. Ekipa ambulansu, który zaparkował przed siedzibą Izby w Gdańsku nie miała chwili wytchnienia. Przez 4 godziny do mobilnej stacji krwiodawstwa zgłosiło się 35 osób (13 kobiet i 22 mężczyzn). Do oddania krwi zakwalifikowanych zostało 26 osób, które oddały 11 litrów i 700 ml. bezcennego leku. To dwa razy więcej niż podczas poprzednich edycji. Możemy wiec mówić o naszym wspólnym sukcesie!

 

Udział w akcji wzięli inżynierowie budownictwa zrzeszeni w Pomorskiej Izbie, członkowie Rady POIIB, pracownicy pobliskich firm oraz mieszkańcy. Zorganizowane grupy inżynierów przejechały z budowy Forum Gdańsk i budowy S-7 Nowy Dwór Gdański – Kazimierzowo. Do akcji już po raz drugi włączyła się Izba Wielkopolska w osobie Mirosława Praszkowskiego – redaktora naczelnego Biuletynu WOIIB.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY! JESTEŚCIE WSPANIALI!

 

Kolejną – V edycję akcji krwiodawstwa POIIB zaplanowaliśmy na wtorek 19 września 2017 r.

 To tylko część reprezentacji z budowy Forum Gdańsk. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiciele Budimex S.A.przyjechali, po raz kolejny, aż z Nowego Dworu Gdańskiego.

 

 

fot. POIIB

Mirosław Praszkowski z Wielkopolskiej Izby w ramach wsparcia naszej akcji oddał krew w Poznaniu. Dziękujemy!