Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Dzień dobry,

mamy przyjemność ponownie przesłać na Państwa ręce zaproszenie na kolejne Seminarium Pomorskie z cyklu: Architektura i Budownictwo, które odbędzie się w dniu 10.03.2020r. w Sofitel Grand Sopot przy ul. Powstańców Warszawy 12/14 w Sopocie.

Warunki udziału:

Wstęp bezpłatny - warunkiem udziału jest otrzymanie zaproszenia, zapoznanie  się z programem i potwierdzenie chęci uczestnictwa telefonicznie lub mailowo podając pełną nazwę firmy, imię i nazwisko, stanowisko zajmowane w firmie oraz numer NIP. Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.

Termin zgłoszeń upływa w poniedziałek (09.03.2020) o godzinie 14.00 lub w momencie wyczerpania się miejsc. Potwierdzenia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 15.50.

 

Attachments:
Download this file (sopot.pdf)sopot.pdf193 kB
Download this file (ZAPROSZENIE_GRAFIKA_SOPOT.pdf)ZAPROSZENIE_GRAFIKA_SOPOT.pdf446 kB

MILLENIUM GAZETA BUDOWLANA zaprasza na kolejne Seminarium Pomorskie z cyklu: Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków, które odbędzie się w dniu 11.02.2020r. w Sopocie w Sofitel Grand Sopot przy ul. Powstańców Warszawy 12/14.

 

Warunki udziału:

Wstęp bezpłatny - warunkiem udziału jest otrzymanie zaproszenia, zapoznanie  się z programem i potwierdzenie chęci uczestnictwa telefonicznie lub mailowo podając pełną nazwę firmy, imię i nazwisko, stanowisko zajmowane w firmie oraz numer NIP. Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.

Termin zgłoszeń upływa w poniedziałek (10.02.2020) o godzinie 14.00 lub w momencie wyczerpania się miejsc. Potwierdzenia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 15.50.

Poniżej znajduje się szczegółowy program wydarzenia, prosimy zapoznać się z przygotowanymi tematami.

 

 

Attachments:
Download this file (sopot.pdf)sopot.pdf152 kB
Download this file (ZAPROSZENIE_GRAFIKA_SOPOT.pdf)ZAPROSZENIE_GRAFIKA_SOPOT.pdf280 kB

Serdecznie zapraszamy na kurs przygotowawczy do egzaminów na uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych organizowany przez Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych (oddział Gdańsk), który rozpoczyna się 24.03.2020 o godz. 16.00,

więcej w załączniku poniżej.

Attachments:
Download this file (Załącznik-PZITS.pdf)Załącznik-PZITS.pdf1278 kB

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk zaprasza  członków Koła oraz Osoby zainteresowane - na spotkanie , które odbędzie się 03.12.2019 o godz.17.00 w sali Ekspertów NOT - I piętro , ul. Rajska 6 w Gdańsku.

"Milennium Gazeta Budowlana "zaprasza na Seminarium Pomorskie  z cyklu  Instalacje Sanitarne i Technika Grzewcza, które odbędzie się w dniu 10.12.2019 r. w Sopocie w Sofitel Grand Sopot przy ul. Powstańców Warszawy 12/14.

Wstęp bezpłatny.

Terrmin przyjmowania zgłoszeń upływa w poniedziałek (09.12.2019 ) o godzinie 14.00 lub w momencie wyczerpania wolnych miejsc.

W załaczeniu program oraz formularz zaproszenia.

Attachments:
Download this file (PROGRAM SOPOT.pdf)PROGRAM SOPOT.pdf157 kB
Download this file (ZAPROSZENIE SOPOT.pdf)ZAPROSZENIE SOPOT.pdf799 kB

 

Informujemy, że szkolenie „Wzorcowe inwestycje edukacyjne oparte o najnowsze standardy oświatowe” zostało odwołane. Osoby zainteresowane informacją o kolejnym terminie szkolenia, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny Agnieszka Berens + 48 512 530 511

Agnieszka Berens-Dąbrowska

tel. +48 512 530 511

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.eduarch.pl

Zapraszamy na SEMINARIUM POMORSKIE – ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO  adresowane do architektów, konstruktorów, projektantów, biur projektowych, inżynierów budownictwa oraz inwestorów instytucjonalnych, które odbędzie się w Sopocie dn. 08.10.2019r. w godź 9.00- 14.25 w Sofitel Grand Sopot sala Balowa (parter) ul. Powstańców Warszawy 12/14 .

W ramach seminarium organizator przewiduje :

- wykłady producentów, prezentacje dotyczące nowoczesnych materiałów i technologii , nietypowych rozwiązań wsparcie techniczne oraz materiały i wytyczne do projektowania

- wykład eksperta na temat : Problematyka istotnego i nieistotnego odstąpienia od zatwierdzonego projektu budowlanego lub innych warunków pozwolenia na budowę w świetle zmieniającego się otoczenia prawnego i postępowania administracyjnego
Prowadzący : mgr inż. Marcin Stanulis - Starszy inspektor nadzoru budowlanego w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego dla miasta na prawach powiatu w Gdańsku

Seminarium jest bezpłatne.

Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie +48 664-787-055, +48-600-880-120,

lub e- mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ilość miejsc jest ograniczona.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk zaprasza 24.09.2019 o godz.17.00 do Sali NOT ul.Rajska 6 pok.325 na prelekcję i pokazy w gronie licznych specjalistów i doświadczonych ekspertów . 

Tematyka wykładów obejmować będzie zagadnienia .

I. Fotowoltanika w domu i firmie (SunSol Sp.z o.o):

 Akty prawne i zagadnienia OZE;

 Systemy przesyłu energii do odbiorców i sieci energetycznej;

 Prezentacja paneli fotowoltanicznych i hybrydowych oraz inwerterów różnych typów;

Sposoby mocowania paneli do róznych połaci dachowych;

Prezentacja sprzętu montażowego;

II. Elektryczne systemy ładowania pojazdów samochodowych w zastosowaniach ( IDPARTNER S.C.):

Informacja o aktach prawnych dotyczących systemu ładowarek;

Omówienie rozporządzenia z dnia 26.06.2010 w sprawie wymagań technicznych;

Przegląd wybranych typów urządzeń oraz stosowane rozwiązania techniczne;

Zarządzanie zdalne ładowarkami-możliwości systemu;

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane .

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji "Obiekty zabytkowe. Adaptacja do współczesnych funkcji użytkowych, rewitalizacja, utrzymanie".

Zaczynamy poranną kawą od godziny 10.00, 6 czerwca 2019 r. - Qubus Hotel Gdańsk, ul. Chmielna 47-52, w Gdańsku.

Do udziału zachęcamy architektów, projektantów, architektów wnętrz oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką renowacji obiektów zabytkowych.

W programie:

  • Systemy stropowe sprężone - wymiana stropów w budynkach istniejących
  • Izolacja drgań w budownictwie i przemyśle chroniąca zarówno przed zakłóceniami z zewnątrz jak i powstającymi wewnątrz budynków mogących negatywnie wpływać na ich trwałość a także komfort osób, które się w nich znajdują
  • Jak bezpiecznie i skutecznie odprowadzić wodę z tarasów w obiektach zabytkowych?
  • Nowoczesny osprzęt elektryczny dla automatyki budynku oraz tradycyjnych instalacji
  • Remonty w budynkach zabytkowych. Skutki prawne aktualnych przepisów dla właścicieli, zarządców, administratorów - Artur Busse*)

Szczegółowy program w załączniku.

*) mgr inż. Artur Busse - absolwent Politechniki Krakowskiej, wykładowca na studiach podyplomowych; biegły sądowy w zakresie budownictwa i mykologii budowlanej; licencjonowany zarządca nieruchomości i pośrednik w obrocie nieruchomościami; mediator sądowy

Udział w konferencji jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie telefoniczne na numer 12 292 64 84, 694 488 035 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Meeting Factory Sp. z o.o.
ul. Urzędnicza 39/8
30-048 Kraków
tel. 694 488 035

Attachments:
Download this file (zaproszenie.jpg)zaproszenie.jpg444 kB

Zapraszamy na SEMINARIUM POMORSKIEINSTALACJE ELEKTRYCZNE i AUTOMATYKA BUDYNKÓW adresowane do projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych, wykonawców oraz inwestorów instytucjonalnych, które odbędzie się w Sopocie dn. 04.06.2019r. w godz 9.00- 14.00 w Sofitel Grand Sopot sala Balowa (parter) ul. Powstańców Warszawy 12/14 .

W ramach seminarium organizator przewiduje :

- wykłady producentów, prezentacje dotyczące nowoczesnych materiałów i technologii , nietypowych rozwiązań wsparcie techniczne oraz materiały i wytyczne do projektowania,

- wykład eksperta na temat :Instalacje elektryczne w budynkach - wymagania ochrony przeciwpożarowej a najczęstsze błędy projektowe i wykonawcze. Wymagania Dyrektywy CPR (Construction Products Regulation) w świetle polskich przepisów.

Prowadzący : st. kpt. MATEUSZ PYTEL, Komenda Miejska PSP w Gdańsku.

Seminarium jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie +48 664 787 055, +48 600 880 120 lub e- mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych o/Gdańsk wraz z Pomorską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa zaprasza na seminarium szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 14.05.2019 (wtorek) w sali "E" Domu Technika NOT (II piętro) w Gdańsku, przy ul.Rajskiej 6, w godzinach 12:00 - 16:00.

Attachments:
Download this file (KMBT_215_190508072323.pdf)KMBT_215_190508072323.pdf687 kB