Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Nasza siedziba

PREZYDIUM POMORSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

  • Franciszek Rogowicz - Przewodniczący 
  • Piotr Korczak - Zastępca Przewodniczącego
  • Ryszard Kwiatkowski - Zastępca Przewodniczącego
  • Krzysztof Wilde - Zastępca Przewodniczącego
  • Wiktor Łącki - Sekretarz
  • Kazimierz Garbacz - Skarbnik
  • Piotr Cychnerski - Członek Prezydium

RADA POMORSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

  • Franciszek Rogowicz - Przewodniczący 
  • Andrzej Adamski
  • Piotr Cychnerski
  • Władysław Gabryniewski
  • Kazimierz Garbacz
  • Paweł Gostański
  • Piotr Horyd
  • Artur Jażdżewski
  • Ryszard Kolasa
  • Krzysztof Kolasa
  • Piotr Korczak
  • Urszula Korczyk
  • Beatrycze Krewan-Michalska
  • Anna Kurek
  • Ryszard Kwiatkowski
  • Wiktor Łącki
  • Bogdan Mielczarek
  • Lech Mrowicki
  • Leszek Natora
  • Maciej Niedostatkiewicz
  • Romuald Nietupski
  • Józef Pączek
  • Radosław Ruciński
  • Jerzy Ustarbowski
  • Krzysztof Wilde
  • Władysław Wróbel
  • Marek Zackiewicz
  • Piotr Zimniak
  • Monika Zwolińska
  • Krzysztof Żółtowski

OKRĘGOWA KOMISJA KWALIFIKACYJNA

  • Marek Wesołowski - Przewodniczący
  • Eugeniusz Blicharski
  • Marcin Burzyński
  • Andrzej Chudziak
  • Krzysztof Goldfarth
  • Maria Jankowska
  • Maciej Malinowski
  • Józef Piotrowicz
  • Nestor Rojek
  • Ziemowit Suligowski
  • Zbigniew Wilk
  • Romuald Wolny
  • Henryk Żmuda-Trzebiatowski

OKRĘGOWY RZECZNIK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ

  • Jarosław Kroplewski - Koordynator
  • Mirosław Bulera
  • Joanna Chłopska
  • Anna Gostańska
  • Magda Jastrzembska
  • Tomasz Sówka-Sowiński
  • Stanisław Witkowski

OKRĘGOWY SĄD DYSCYPLINARNY

  • Wiesław Chojnacki - Przewodniczący
  • Andrzej Bzowski
  • Maria Gabryniewska 
  • Katarzyna Grabowska
  • Andrzej Hołówko
  • Jan Jabłonka
  • Tymoteusz Małecki
  • Andrzej Nowosielski
  • Marcin Radomski
  • Zbigniew Sondej
  • Andrzej Trzciński
  • Irena Tyszka

OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA

  • Kazimierz Owedyk - Przewodniczący
  • Wioleta Grzeszkiewicz-Wolska
  • Joanna Małachowska
  • Józef Muczyński
  • Jolanta Ołubiec
  • Wojciech Piszczako
  • Leszek Żurawski

DELEGACI NA KRAJOWY ZJAZD

  • Wiesław Chojnacki
  • Artur Jażdżewski
  • Ryszard Kolasa
  • Piotr Korczak
  • Jarosław Kroplewski
  • Lech Mrowicki
  • Maciej Niedostatkiewicz
  • Józef Pączek
  • Franciszek Rogowicz
  • Ryszard Trykosko
  • Krzysztof Wilde
  • Marek Zackiewicz
  • Piotr Zimniak
  • Krzysztof Żółtowski

DELEGACI NA OKRĘGOWY ZJAZD

Attachments:
Download this file (delegaci okręgowi.pdf)delegaci okręgowi.pdf177 kB